sehirden sehire oto çekici

Şehirden Şehire Oto Çekici

Şehirden Şehire Oto Çekici

Adından da anlaşıldığı gibi çekici hizmetleri şehirlerarasında bir şekilde verildiğini bir hizmet olmaktadır. Şehirlerarası çekici hizmetleri, şehir içi çekici hizmetleri kadar da sık talep gören çekici hizmeti olmaktadır. Oto çekici ve çekici, oto kurtarıcı, yol yardımı hizmeti son yılların en çok rağbet duyulan hizmetleri olmaktadır.

Özellikle şehirden şehire oto çekici hizmeti oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Uzun mesafede çoklu çekici daha mantıklı olarak çözüm olmaktadır. Uzun süre araç sürmek ve çıkacak masraflar dolayı şehirler arası araç taşımacılığı sayesinde rahat edeceksiniz daha az maliyetle aracınızı dilediğiniz şehre ve yere gönderim sağlayabilir ya da götüre bilirsiniz.

Çekici Hizmeti Nedir?

Çekici hizmeti, hareket etmeyen araçların bulunduğu yerden başka bir noktaya taşınma işlemine denmektedir. Çekiciler oldukça özel bir mekanizmaya sahip araç çeşididir. Bu sistem doğrultusunda hidrolik sistem ile arabanın kaldırılıp başka yere taşınması mümkün hale gelmektedir.

Bundan dolayı çekiciler oldukça farklı kasa sistemlerine sahip olmaktadır. Kayar kasalı çekiçler ve ahtapot çekiciler arasından çeşitleri olmaktadır. Bu çeşitlerden arıza ya da kaza yapan araçların boyutlarına ve türlerine göre seçim yapılarak çekici hizmetleri gerçekleşmektedir.

Şehirden Şehre Çekici Hizmetinin Kullanıldığı Alanlar

Birçok insan uzun mesafe araç kullanmak yerine artık çoklu çekici ile araçlarını istediği şehre rahatça göndermektedir. İkamet edilen başka bir ilden araç aldığınızda şehirden şehire oto çekici çağırarak aracınızı kapınıza getirtebilirsiniz.

Tatile veya yazlığınıza giderken saatlerce araç kullanmaktan yerine şehirden şehre çekici firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Toplu olarak araç alım ya da satımlarda araç taşıma sorununu firmamız ile son buldura bilirsiniz. Aracınız arızalandığında bize ulaşım şehirlerarası çoklu araç taşıma hizmetlerimizden kolaylıkla yaralana bilirsiniz.

Şehirler Arası Çekici Fiyatları

Şehirden şehre oto çekici fiyatları mesafeye göre farklılık göstermektedir. Tabii ki aracın büyüklüğü ve durumu da fiyatı belirleyen bir diğer etkenlerden olmaktadır. Daha detaylı fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçildiğinde bilgi verilecektir.

Oto Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Araç çekicilerin birden fazla çeşidi ve türü bulunmaktadır. Bu türler kullanılacak alan ve araçlar için farklılık göstermektedir.Çatallı Çekici araç çekici, ahtopot araç çekici, vinç kayar platformlu çekici ve çoklu çekici olarak ayrılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara