yalova oto çekici

İstanbul Yalova Oto Çekici

İstanbul Yalova Oto Çekici

Kişilerin ulaşımına yardımcı olan araçlar çalışmaz hale geldiğinde İstanbul Yalova oto çekici sayesinde yolda kalmaktan kurtulurlar. Çekicinin zamanında adrese ulaşması trafiğin aksamasını, yolcunun araç içinde kalmasını ve sıkıntı yaşamasını engeller. Özellikle en yakın çekicinin çağırılması ile kısa sürede araç sorunun çözülmesini sağlamak amacıyla gerekli yere ulaştırılır.

İstanbul Yalova Oto Çekici Hizmetleri

İstanbul Yalova oto çekici hizmetleri araç sahipleri için farklı şekillerde sunulur. Araç bilinen veya bilinmeyen nedenle arıza yapıp yolda kaldığında oto çekici araç kullanılarak yoldan alınıp arızaya çözüm sağlanması için servise çekilir. Bunun dışında araç kaza yaptığı durumlarda kazalı aracın bulunduğu konumdan çekilmesi işlemini gerçekleştirir.

Oto çekici bulunun dışında yol yardımı sağlamak için çalışır. Aracın benzinin bitmesi durumunda benzinin temini veya şoförün yakın konuma ulaştırılmasını sağlar. Araçta görülen arızanın büyük olmadığı durumlarda destek sağlar. Bunun dışında aracın arızasının bulunduğu yerde giderileceği durumlarda onarım üzerine çalışır.

İstanbul Yalova Oto Çekici Yararları

Binek, ticari ve ağır vasıta araçlar için İstanbul Yalova oto çekici çağırılması birden fazla konuda yarar sağlanmasını sağlar. Oto çekicilerin sürücü ve sürücü yanındaki kişilere sağladıkları yararlar şunlardan ibarettir;

  • Araçlarda tür, marka ya da modelin ayrımı olmadan çekim gerçekleştirilir.
  • Aracın çalışmaması ya da kaza yapması durumlarında bekleme yapmaya gerek duyulmaz.
  • *Çalışmayan ya da kazalı aracın servise veya ustaya götürülmesini sağlar.
  • Oto çekiciler profesyonel elemanlar tarafından kullanıldığı için kaliteli ve güvenli hizmet alınır.
  • Talep olduğunda ya da gerekli görüldüğünde aracın onarımını gerçekleştirir.

Bunların dışında oto çekiciler çalışma prensipleri doğrultusunda araç sahiplerinin mağdur olmaması için çalışmalar yaparlar. Araç sahibinin oto çekici içinde yolculuğu sağlanarak yolda kalmalarının önüne geçerler.

İstanbul Yalova Oto Çekici Ücretleri

Araç sahipleri için sunulan İstanbul Yalova oto çekici hizmetlerinin ücretleri mesafeye göre belirlenir. Bunun için aracın bulunduğu konumla ulaştırılacağı konum arası mesafe göz önüne alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Oto çekici personelinin mesafe bilgisini edinmesi ile araç sahiplerine hizmet sonunda ödeyecekleri ücreti net şekilde iletmeleri mümkün olur.

İstanbul Yalova Oto Çekici Çalışma Saatleri

İstanbul ve Yalova güzergahında oto çekiciye ihtiyaç duyan kişilerin oto çekiciyi çalışma saatlerine göre çağırmaları mümkündür. Oto çekicilerin çalışma saatleri ise 24 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada 7 gün boyunca aralıksız çalışırlar. Böylelikle her an çağırılmaları ve araçları kurtarmaları ya da çekmeleri mümkün olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara