İstanbul tunceli Oto Çekici

İstanbul Tunceli Oto Çekici

İstanbul Tunceli Oto Çekici

Keyifli bir yolculuk esnasında aracıyla yolda kalmak her sürücünün kaçındığı bir durumdur. Bazen bir kaza bazen de aracın arızalanması yarı yolda kalınmasına neden olabilir. Araç sürücüleri başlarına gelebilecek bu tür olumsuzluklar için temkinli ve sakin bir şekilde davranmalıdır.

Metropol kentlerde nüfusun kalabalık oluşu araç yoğunluğunu da beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla kazalar ve arızalarla karşılaşma oranı da artış eğiliminde olduğundan dolayı oto çekici ve kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyulmuştur. Araç sahipleri zorlu anlarında İstanbul Tunceli oto çekici servislerinden faydalanmak üzere arayışa geçerler. Alınan tüm hizmetlerde olduğu üzere çekici desteğinde de güvenilirlik ilk sıradadır.

Oto Çekici Hizmeti Veren Kuruşlar Nelere Özen Göstermeli?

Müşteri memnuniyeti sağlamak, temel olarak güven ve kalite ile bağdaştırılır. Bu yaklaşımla müşterilerine hizmet veren İstanbul Tunceli oto çekici piyasada başarıyı yakalamış kuruluşlar olarak yerini alırlar.

Yarı yolda kalan araç sürücüleri, hızlıca ulaşım sağlayarak oto çekicinin çözüm odaklı yaklaşmasını beklemektedirler.

Bir oto çekicide bulunması gereken özellikler olarak;

  • 7/24 kolay ulaşım sağlanabilmesi,
  • Hasarlı araca zarar vermeden çekme işlemi uygulaması,
  • Hassas durumda olan aracı taşırken sarsma yaratmadan taşıyabilmesi,
  • Teknolojiyi takip ederek çekici araçların güncellemesi ile sigortalı olarak taşıma hizmeti sunması sıralanabilir.

Ayrıca çekme ve kurtarma işlemlerinden sonra aracın götürüleceği anlaşmalı bir yetkili servis ile çalışıyor olmak gereklidir.

Oto Çekici Hizmet Fiyatlarının Belirlenmesi

Oto çekici işlemlerinde standart bir fiyat tarifesi bulunmayabilir. Her firma kendi tarifesini belirleyebilmektedir. Bu durumun başlıca nedeni ise birçok değişkene göre tutarın hesaplanıyor olmasıdır.

Çekici hizmetine başvuran sürücüler için fiyat bilgisinin önden alınması tavsiye edilir. Çünkü belirli durumlara göre değişken olması sebebiyle sürpriz bir maliyetle karşılaşma durumunun önüne geçmek istenir.

Fiyatların belirlenmesinde, aracın modeli, büyüklüğü, mesafe, konum, köprü geçiş masrafları gibi durumlar göz önünde bulundurulur. Gündüz tarifeleri ise gece tarifelerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Sürücülerin Sıkça Yaptığı Hatalar

Yolda aracıyla kalan sürücünün panik ve stresli olması olağan bir davranış olabilir. Özellikle yeni şoför olan kimselerde bu hisler daha yoğun yaşanabilir. Sürücüler, ufak çaplı arıza ve kaza durumlarının ardından aracı hareket ettirerek yola devam edebilirler. Gözle görünür hasarlar oluşmasa da aracın iç kısımları zarar görebileceğinden bir süre sonra araçta çeşitli uyarılar, motor sesleri duyulabilir. Bu sebeple arıza durumu ilk oluştuğunda oto çekici ve kurtarma ekibine ulaşmak önem teşkil eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara