tokat oto çekici

İstanbul Tokat Oto Çekici

İstanbul Tokat Oto Çekici

Şehirler arası toplu oto taşıma hizmetlerinden faydalanmak isteyen araç sahipleri İstanbul Tokat oto çekici avantajlarından faydalanarak, bu hizmetleri güvenli ve ekonomik hale getirebilirler. Bu hizmetlerin alınmasında güvenli firma tercihi yapıldığında, İstanbul’un herhangi bir noktasından müşteri araç ve araçları alınır, Tokat’ta istenen adrese güvenli bir şekilde teslim edilir.

Araç sahipleri aynı zamanda taşıma hizmetini daha güvenli hale getirmek için, taşıma sigortası da yaptırabilirler. Belirtilen güzergahta aracını taşıtmak isteyen araç sahipleri de, bu hizmetlerden faydalanabilirler. Şehirler arası oto taşıma hizmetlerinde tek bir araç taşıması gerçekleştirilebileceği gibi, birden fazla araç taşıması da gerçekleştirilebilir.

Hizmetler müşteri tercihlerine göre oluşturulur ve hizmete ihtiyaç verecek uygun araç tercihi gerçekleştirilir. Çoklu oto taşıma sistemi ile maksimum 10 araca kadar aynı anda taşıma gerçekleştirilebilir.

İstanbul Tokat Oto Çekici Hizmetleri

İstanbul-Tokat hattında oto çekici hizmetleri çoklu olarak sağlanması durumunda;

  • Otomobiller,
  • Hafif ticari araçlar,
  • Traktör ve römorkları,
  • Minibüs,
  • Küçük ölçekli arazi taşıtları,

Gibi araçlar bu hizmetlerden faydalanırlar. Şehirler arası oto çekici taşıma hizmetleri aynı zamanda büyük çaplı iş makineleri, askeri araçların taşınmasında da hizmet verir. Bu tür araçların taşınmasında amacına uygun gelişmiş çekici ve römorklar kullanılır.

İstanbul Tokat Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanır?

İstanbul ile Tokat arasında oto çekici hizmetine ihtiyaç duyan tüm araç sahipleri, firmalar, kamu iktisadi teşebbüsleri, oto galeriler, oto kiralama şirketleri, araç filosuna sahip işletmeler faydalanabilirler. Bu yöntem kamu sektörü olarak en fazla askeri araçların sevkinden kullanılır.

İstanbul Tokat Oto Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Taşıma noktası olarak İstanbul’da tercih edilecek oto çekici firması ile öncelikle görüşme sağlanır. Kalkış noktası, varış noktası görüşmeler sırasında belirlenir. Hizmetler sırasında alınacak ekstra hizmetler ortaya konulur. Bu sayede firma taşıma fiyatını oluşturarak müşteriye teklifte bulunur. Bu sektörde çok sayıda firma hizmet gerçekleştirir ve firmaların almış olduğu ekonomik kararlar, çekici hizmetlerinin fiyatlarını belirler.

İstanbul Tokat Oto Çekici Hizmetleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

İstanbul-Tokat hattında oto çekici hizmeti alınmasında, aracın bulunduğu konumdan alınması ve Tokat’ta teslim noktası öncelikle belirlenir. Firma müşteriden sağladığı bu bilgiler ışığında, hizmetin tamamlanması süresini tahmini olarak belirtir.

Belirtilen güzergahta oluşan trafik yoğunluğu, iklim değişkenliği, yol bakım ve onarım çalışmaları sürede değişkenliği sebep olur. Normal yol ve hava koşullarında il bazında hizmet alınması durumunda, maksimum süre 24 saatle sınırlıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara