oto çekici

İstanbul Şırnak Oto Çekici

İstanbul Şırnak Oto Çekici

Araç sahipleri İstanbul şehir içi oto çekici hizmetlerinden faydalanabilecekleri gibi, İstanbul Şırnak oto çekici hizmetlerinden de faydalanarak, çekici marifeti ile şehirler arası araç taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Şehir içi oto çekici hizmetleri ile şehirler arası oto çekici hizmetlerin benzer özellikler gösterse de, hizmetlerde kullanılan çekici araçların özellikleri bakımından farklılıklar görülür.

Oto çekici hizmetlerinde;

  • Ahtapot yüklemeli çekiciler,
  • Sabit vinçli oto çekiciler,
  • Rampa sistemli oto çekiciler,
  • Römorklu oto çekiciler,
  • Römorksuz oto çekiciler,
  • Katlı oto çekiciler,

Gibi çeşitli araçlar kullanılır. Şehirler arası oto çekici hizmetlerinde römorklu veya römorksuz çekici araçlar kullanılır. Bunlar hizmet sağlanacak aracın özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

İstanbul Şırnak Oto Çekici Hizmetlerinin Kapsamı

İstanbul-Şırnak aralığında oto çekici hizmetleri alacak müşterilere, şehirler arası araç taşıma hizmetleri verilir. Hizmet sağlanırken, yapılan anlaşmalara göre, taşıma hizmetin kapsamı daraltılabilir veya genişletilebilir.

Müşteri tercihlerine göre taşınması gereken araç, İstanbul’da bulunan adresinden teslim alınır ve Şırnak’ta belirtilen adrese teslim edilir. Dar anlamda çekici hizmeti almak isteyen müşteriler, firmanın belirlediği noktaya araçlarını getirmek durumundadır. Araç sahipleri aynı zamanda verilen hizmetin kapsamını genişletilmesini talep ederek, sigortalı taşıma hizmeti talebinde bulunabilir.

İstanbul Şırnak Oto Çekici Hizmetlerinin Avantajları

Otomotiv sektöründe 0 araçlar genellikle otomotiv bayilerine şehirler arası çekici hizmetleri veren araçlarla sevk edilir. Bu sayede araçların 0 konumu korunmuş olunur ve bu sayede oluşabilecek risklerin de önüne geçilir. Ayrıca bu hizmetler iş gücü ve zaman açısından da önemli avantaj sağlar.

Şehirler arası oto çekici hizmetleri aynı zamanda oto galeri işletmelerine de büyük avantajlar sağlar. Bu işletmeler İstanbul’dan tedarik ettikleri çekişli marka ve model araçları, Şırnak’ta bulunan galerilerine güvenle taşıyabilirler. Şehirler arası oto çekici hizmetlerinden hususi araç sahipleri de faydalanabilirler. Karayolu seyahatini yorucu olduğunu düşünen araç sahipleri, aracını çekici hizmetleri ile Şırnak’a gönderirken, kendisi de hava yollarını tercih edebilirler.

İstanbul Şırnak Oto Çekici Hizmetlerinin Fiyatları

Araç sahipleri İstanbul konumunda bulunan araçlarını, Şırnak konumuna taşıtmak istediklerinde ilk araştıracakları konu güvenli firma teminidir. Güvenli firma tercihin gerçekleştiren araç sahibinin ikinci araştıracağı konu fiyatlardır.

Bu amaçla hizmet veren çok sayıda firma vardır ve çok sayıda fiyat farklılığı görülür. Şehirler arası oto çekici fiyatlarında, aracın fiziki yapısı, kalkış ve varış noktasında ki mesafe fiyatlar açısından belirleyicidir. Bu da ancak firma ile müşteri arasında yapılan görüşmelerle belirlenebilir.

İstanbul Şırnak Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanır?

Oto çekici hizmetlerinde sadece otomobil sahipleri fayda sağlamaz. Hafif ticari, ticari, traktör, iş makinesi sahipleri de bu hizmetlerden tam anlamı ile faydalanırlar. İstanbul-Şırnak hattında her türlü araç güvenle taşınabilir. Taşınacak araçların özellikleri, taşıma hizmeti verecek aracın özelliklerinde belirleyicidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara