İstanbul Batman Oto Çekici

İstanbul Batman Oto Çekici

İstanbul Batman Oto Çekici

İstanbul konumundan Batman konumuna veya Batman konumundan, İstanbul konumuna oto çekici ihtiyaçlarını karşılamak isteyen araç sahipleri, İstanbul Batman oto çekici hizmetlerinden faydalanarak, çekici hizmetlerinden daha güvenli ve daha ekonomik olarak faydalanabilirler. Bu tür hizmetlerde römorklu çekiciler kullanılır. Bu yönde çekici hizmetleri;

  • Daha ekonomiktir,
  • Daha güvenlidir,
  • İsteğe bağlı sigorta avantajlarından faydalanılabilir,
  • İş gücünden tasarruf sağlar,
  • Zamandan tasarruf sağlar,
  • Olumsuz hava koşullarından etkilenmez,

Gibi birçok avantaj sağlar. Müşteriler tercihlerine göre bir araç çektirebilecekleri gibi, toplu olarak da araçlarını çektirebilirler. Bu da araç sahibine yakıt tasarrufu, ekstra sürücü masrafı gibi ekonomik maliyet getirmez.

İstanbul Batman Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanır?

İstanbul Batman arasında oto çekici hizmetine ihtiyaç duyan araç sahipleri veya aksi istikamette taşıtma ihtiyacı duyanlar bu hizmetlerden faydalanabilirler. Belirtilen istikametlerde oto çekici hizmetleri 0 araçlar, ikinci el araçlar, hasarlı araçlar için sağlanabilir.

Ayrıca otomobil, traktör, hafif ticari araçlarda bu çekici hizmetleri verilmektedir. Çekici hizmetlerinden bireysel araç sahipleri, sigorta eksperleri, oto galeriler, otomobil bayileri faydalanabilirler.

İstanbul Batman Oto Çekici Hizmetleri Nasıl Sağlanır?

Belirtilen istikamette oto çekici hizmeti alacak araç sahipleri, Aracın İstanbul veya Batman’da bulunduğu konumunu, taşınması gereken konumu belirlemelidir. Çekici firması aynı zamanda aracın fizik durumları hakkından da bilgilendirilmelidir.

Firmaya başvurular web uygulamasından ve telefon numarası ile gerçekleştirilir. Çekici hizmetlerinin yerine getirilebilmesi için, araç belgelerinin mutlaka bulundurulması gerekir. Ayrıca araç sahibi veya yetkilendirdiği kişiler tarafından anlaşma sağlanabilir.

İstanbul Batman Oto Çekici Fiyatları

İstanbul Batman oto çekici hizmetleri İstanbul’un herhangi bir konumundan, Batman’da ki herhangi bir konuma veya aksi istikamette olabilir. Aracın bulunduğu konum, çekici ihtiyacı duyulan araç sayısı, aracın hasarlı veya yürür durumda olması, aracın otomobil veya hafif ticari olma durumu çekici fiyatlarında belirleyicidir. Konum bilgileri ve firmanın ihtiyaç duyacağı diğer iletildiğinde, bununla ilgili firma yetkilileri bu yönde yaklaşık bir fiyat belirler. Çekici firması ile anlaşma sağlanması durumunda, yol ve hava koşulları fiyattan etkilenmez. Bu sayede güvenli ve fiyat garantisi ile taşıma işlemleri gerçekleştirilir.

İstanbul Batman Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanamaz?

İstanbul Batman oto çekici hizmetlerinden, araç sahibi olmayan veya araç sahibi tarafından yetki belgesi bulunmayan kişiler, araç belgelerini yanında bulundurmayan araç sahipleri faydalanamazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara