İstanbul Ardahan Oto Çekici

İstanbul Ardahan Oto Çekici

İstanbul Ardahan Oto Çekici

Araç sahipleri çeşitli gerekçelerle İstanbul Ardahan oto çekici hizmetlerinde faydalanmak isteyebilirler. Her müşterinin farklı gerekçelerle bu yöntemi benimsese de, ortak amaç bu yöntemle araçların çoklu olarak daha güvenli ve daha ekonomik taşınmasını sağlamaktır.

Otomobiller, hafif ticari araçlar, traktörler çoklu taşıma yöntemle daha ekonomik olarak taşınabilir. Bu tür oto taşıma yöntemi aynı zamanda diğer klasik taşıma yöntemlerine göre daha güvenli ve daha konforludur. Özel amaçlı üretilmiş çoklu taşıma araçları, kendi rampa sistemleri ile bindirme ve indirme işlemleri sırasında olası risk oluşmasını da engeller. Ayrıca özel sabitleme aparatları güvenli taşımayı güvenli hale getirir.

İstanbul Ardahan Oto Çekici İşlemleri

İstanbul-Ardahan hattında oto çekici hizmetinin sağlanabilmesi için, bu işlemler için yetkilendirilmiş firmaya, hizmet alacak müşteriye ve bu işler için uygun koşulları sağlayan hizmet aracına ihtiyaç vardır.

Firmanın güvenilir olması, müşterinin özenli olması ve hizmet aracının yeterli kapasiteye sahip olması, oto taşıma işlemlerinin güvenle gerçekleşmesine imkan sağlar. Oto hizmeti alacak müşteriler kişi veya kişiler olabilir. Aynı zamanda özel veya kamu teşebbüslerdi de müşteri konumunda yer alabilir.

Müşteriler;

  • Her oto taşıtma hizmetinde sözleşme bazında anlaşma sağlamalıdır.
  • Araç bindirme işleminde ve teslim noktasında teslim tesellüm belgesi imza edilmelidir.
  • Sözleşme metninde araçlara ilişkin bilgiler ve tarafların bilgilerine yer verilmelidir.
  • Olası risklerde firmanın yükümlülükleri sözleşmede yer almalıdır.

Gibi koşulları sağlayarak güvenli oto taşıma hizmeti alabilirler. Ayrıca sözleşme kapsamını genişleterek sigorta talebinde de bulunabilirler.

İstanbul Ardahan Oto Çekici Hizmetlerinin Avantajları

Araçlarını İstanbul-Ardahan hattında oto çekici hizmetleri ile taşınmasına imkan müşteriler, bu hizmetlerle koşullara bağlı olarak avantajlar elde edebilirler.

Bu yöntem;

  • Aynı anda 1 ile 10 taşıt aynı anda taşınabilir.
  • Her bir araç için yakıt tasarrufu sağlar.
  • Karayoluna uygun olmayan taşıtlar da bu yöntemle taşınabilir.
  • Kalkış noktası ve varış noktası arasında kesin süre belirlenebilir.
  • Taşınan araçlar yol ve hava koşullarından etkilenmez.

Gibi avantajları müşterilere sunar. En önemlisi de klasik yöntemlere göre daha konforlu taşıma olanağı bulunmasıdır.

İstanbul Ardahan Oto Çekici Hizmetlerinde Neden Tercih Edilir?

İstanbul-Ardahan güzergahında araç nakil işlemi gerçekleştirecek araç sahipleri, klasik yöntemlerde her bir araç için bir sürücü temin etmelidir. Ayrıca kilometre bazında her bir araç için yakıt sağlamalıdır. Tek bir araç için bu yöntem kullanışlı olabilir.

Ancak araç sayısı arttıkça bu durum içinden çıkılmaz bir hale gelir. Bu nedenle İstanbul- Ardahan arasından oto çekici hizmetleri sıklıkla tercih edilir. Bu yöntem klasik yöntemlere göre daha ekonomik imkanlar sunar. 0 araçlarda bu yöntem garanti kapsamında bir zorunluluk olarak ortaya çıkar.

İstanbul Ardahan Oto Çekici Fiyatları

Oto çekici hizmetini İstanbul-Ardahan hattında alacak müşteriler, hizmet sağlayacak firma ile görüşmelerle oto çekici fiyatını belirlerler. Firmalar öncelikle İstanbul araç teslim noktası ile Ardahan teslim noktası arasındaki kilometreyi belirler. Bu da doğrudan fiyatlara yansıtılır. Ayrıca hizmet sağlanacak aracın türü de fiyatlarda değişkenliğe neden olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara