edirne çekici

Edirne Oto Çekici

Edirne Oto Çekici

Edirne konumunda hareket kabiliyetini kaybeden araçlar için, Edirne oto çekici firmaları tercih edilerek, güvenli taşıma işlemi yerine getirilebilir. Oto çekici taleplerinde güvenli firmaların tercih edilmesi, taşıma hizmetlerinde yaşanabilecek sorunların da önüne geçer. Oto taşıma hizmetlerinde kullanılacak araçların cinsi, taşıma yapılacak aracın özelliğine göre seçilmelidir.

Bu sayede trafik güvenliği tehlikeye girmeden konforlu çekim işlemi gerçekleştirilir. Oto çekici işlemlerinde, çekimi gerçekleştirilecek aracın hareket organlarının çalışması durumunda rampa sistemi ile araç çekiciye kolayca yüklenebilirken, hareket kabiliyeti olmayan araçlar için, vinçli çekicilerin kullanılması oluşabilecek hasarların önüne geçer.

Edirne Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Edirne konumunda oto çekici hizmetine ihtiyaç duyulduğunda, çekilecek aracın özelliğine göre oto çekici talebi oluşturulmalıdır. Çekici firması bu gibi durumlarda, otomobil, ticari veya hafif ticari araçlara uygun hizmet sağlayacaktır. Çekici firmaları aynı zamanda aracın konumuna göre de çekici hizmeti verir.

Hizmet sağlanacak araç konumunun trafiğe açık olması durumunda, araç sahibi öncelikle trafiğin akışını engellemek için ilgili yerlere başvuruda bulunması gerekir. Ortam güvenli duruma geldiğinde ancak çekici hizmeti verilebilir. Çekici hizmetlerinde ihtiyaç duyulması durumunda kurtarıcı gibi araçlarda hizmete dahil edilebilir. Aracın fiziki yapısına göre, römorklu taşıma, römorksuz taşıma, bindirmeli taşıma hizmetlerine yer verilir.

Edirne Oto Çekici Hizmetleri Nasıl Alınır?

Edirne sınırları içerisinde oto çekici hizmeti alacak araç sahipleri veya araç sürücüleri, öncelikle bulundukları konuma yakın güvenilir oto çekici firmalarını tercih etmelidir. Bu sayede trafik akışından kaynaklı olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Güvenli oto çekici firmaları telefon ihbarı veya web uygulaması ile hizmet verir.

Firma ile irtibata geçen müşteri;

  • Aracın bulunduğu yerin tam konumunu,
  • Aracın marka ve modelini,
  • Araç ile talepte bulunan kişinin illiyetini,
  • Aracın hareket kabiliyetini,
  • Aracın bulunduğu konumda ki trafik akışını,
  • Aracın hangi noktaya taşınacağını,

Gibi bilgileri firma yetkilisine bildirmek durumundadır. Bu sayede aracın konumuna en yakın çekici yönlendirilerek, çekici hizmetleri en kısa sürede gerçekleştirilir. Hizmet alacak müşterinin aracın belgelerini yanında bulundurması gereklidir.

Edirne Oto Çekici Hizmetlerini Sigorta Karşılar Mı?

Bazı sigorta firmaları araç zorunlu sigortasında veya kasko sigortasında çekici hizmetleri sağlamaktadır. Bu gibi durumların varlığında Edirne’de oto çekici hizmeti alacak araç sahipleri, yakın konumda bulunan ve sigorta firmaları ile anlaşmalı çekici firmalarına başvuruda bulunarak, ekstra ödeme yapmadan bu tür hizmetlerden faydalanabilirler.

Edirne Oto Çekici Fiyatları

Oto çekici hizmetinin Edirne’nin hangi konumundan talep edildiği, hangi noktaya taşınacağı, aracın mevcut durumu, aracın kapasitesi gibi değişkenler, çekici hizmetlerindeki fiyatlarda belirleyicidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara